preloader

در حال بارگذاری

در محصولات

  در آموزش ها

   در خدمات

    در سایر قسمتها

     چکیده:

     خدمات مدیریت یکپارچه کامل برای تجهیزات الکتریکی و ابزار دقیق، BATN یکی از پیشگامان تامین خدمات یکپارچه تجهیزات برق و ابزار دقیق برای صنایع نفت و گاز، انرژی و صنایع شیمیایی است. همکاری با اپراتورهای ما می تواند در ایجاد یک فرآیند بازررسی کامل کمک کند که با استراتژی تجهیزات خاص شما هماهنگ شود.
     با استراتژی کاملا یکپارچه برای انجام هرگونه تعمیر لازم، BATN ضعف را کاهش میدهد; افزایش طول عمر تجهیزات شما در حالی حفظ حداکثر بهبودی است که در زمان کوتاه تری این عمل انجام بشود. ما همچنین یک سیستم مبتنی بر وب برای کالیبراسیون و اعتبار بخشی از تجهیزات فیزیکی ارائه می دهیم.
     BATN می تواند خدمات مدیریت کامل یکپارچه را برای تجهیزات الکتریکی و ابزاردقیق در مناطق خطرناک ارائه دهد.
     توافقنامه های نگهداری و بازرسی ویژه برای تمام تجهیزات الکتریکی و ابزار دقیق می تواند به وضعیت کاری شما بهبودی بهتری دهد و مشکلات احتمالی مربوط به شرکت یا صنعت شما را در نظر بگیرد. BATN نیز می تواند در ارائه برنامه های تعمیر و نگهداری و بازرسی کمک شایانی با شما کند.
     متخصصان کالیبراسیون و اعتبارسنجی می توانند تخصص فنی خود را در ارزیابی دستگاه ها و تاسیسات اندازه گیری خود و ارائه راهکارهایی برای اطمینان از مطابقت با استانداردهای مربوط به تجهیزات خود اراده دهند.

     دسترسی سریع:

     لیست خدمات:

     flow meter

     کالیبراسیون تجهیزات اندازه گیری جریان (فلو)

     کالیبراسیون تجهیزات بالخص کالیبراسیون تجهیزات اندازه گیری فلو از مشخصه هایی است که میتواند ما را در به سرانجام رساندن هدف خود که بالا بردن بهره وری و کیفیت است کمک کند.

     thermocouple

     کالیبراسیون تجهیزات اندازه گیری دما

     کالیبراسیون تجهیزات اندازه گیری دما را میتوان از مهمترین بخش های کالیبراسیون نامید زیرا اندازه گیرهای دما پرکاربردترین و با دقت ترین تجهیزات مورد استفاده در فیلد می باشند.

     pressure calibration

     کالیبراسیون تجهیزات اندازه گیری فشار و خلاء

     کالیبراسیون تجهیزات اندازه گیر فشار میتواند این اطمینان را بدهد که تجهیز مورد نظر ذر طیف اندازه گیری درخواستی بسیار خوب عمل می کند.

     electrical calibration

     کالیبراسیون تجهیزات الکتریکال

     تجهیزات الکتریکال را بدون مقایسه و کالیبراسیون نمیتوان کنترل کرد این قانونی است که باید به آن دقت فراوانی شود.

     istrumentation

     خدمات یکپارچه

     بررسی تمامی اولویت ها در ابزار دقیق و سیستم کنترل خدمات مدیریت یکپارچه کامل برای تجهیزات الکتریکی و ابزار دقیق، میرا کنترل یکی از پیشگامان تامین خدمات یکپارچه تجهیزات برق و ابزار دقیق برای صنایع نفت و گاز، انرژی و صنایع شیمیایی است. همکاری با اپراتورهای ما می تواند شما را در ایجاد یک فرآیند […]

     calib

     کالیبراسیون

     کالیبراسیون امری ضروری در جهت استفاده ی درست از تجهیزات، متاسفانه در بسیاری از پروژه ها بدلیل توجه نکردن به این مضوع مهم مشکلات بسیاری پیش خواهد آمد.

     hazardous area course Brisbane

     خدمات مربوط به مناطق مستعد خطر

     شناسایی مناطق مستعد خطر امری بسیار مهم که متاسفانه در بسیاری از پروژه ها به آن اهمیتی داده نمیشود. شما باید از لحاظ امنیت در فیلد احساس آرامش داشته باشد.